کد پاپ آپ تلگرام برای سایت و وبلاگ

کد پاپ آپ تلگرام برای سایت و وبلاگ

 

سلام خدمت شما همراهان همیشگی جم اسکریپت امروز براتون کد پاپ آپ تلگرام برای وبلاگ رو در این بخش از وبسایت هفت ابزار آماده کرده ایم که براحتی میتونید از اینجا دریافت کنید. البته ما یک کد دیگر رو هم برای شما در اینجا خواهیم آورد که کمی متفاوت هست.

کد اصلی که قرار برای پاپ آپ تلگرام برای شما معرفی کنیم طوری هست که بلافاصله پس از باز شدن وبلاگ شما ، به صفحه تلگرام شما هدایت خواهد شد. این کد وقتی کاربران وبلاگ شما از طریق گوشی موبایل به وبلاگ شما امده اند بیشتر کاربرد دارد چون بلافاصله برنامه تلگرام آنها به شکل پاپ آپ بالا میاد و وارد کانال شما میشه. اما خب چون همه کاربران توی سیستم کامپیوترشون تلگرام رو ندارند شاید زیاد به کار نیاد.

کد دیگری پاپ اپ برای تلگرام نیز بدین شکل هست که کاربر پس از کلیک در هر جای وبلاگ شما یک صفحه مربوط به لینک کانال تلگرام شما باز میشه و کاربر به کانال تلگرام شما هدایت میشه و تفاوتش هم با کد قبلی در این هست که در کد قبلی پاپ آپ همزمان با باز شدن وبلاگ و بدون کلیک باز میشه ولی در دومی پس از کلیک کردن. و تفاوت دیگر هم این هست که کد دومی بصورت ۲۴ ساعت یکبار هست ، یعنی یکبار که پس از کلیک کانال شما باز شد دیگه با کلیک کردن در وبلاگ صفحه باز نمیشه .

اما در کد پاپ اپ قبلی هرچند بار که وبلاگ بالا بیاد کد پاپ آپ تلگرام نیز بالا میاد.

حتما بخوانید  لایک و دیسلایک برای Nuke 8.3

ضمنا از کد پاپ آپ دومی نیز میتونید برای سایر لینکها غیر از تلگرام نیز استفاده کنید.

 

کد پاپ آپ پس از کلیک در وبلاگ و در ۲۴ ساعت یکبار :

در کد زیر به جای namechannale آی دی کانال خودتون رو وارد کنید و ضمنا میتوانید به جای http://telegram.me/namechannale هر لینک دیگری را نیز بگذارید.

 

هر کدوم از کدها رو میتونید در قسمت تنظیمات وبلاگتون و یا در ویرایش قالبتون قرار دهید.

 

کد باز شدن پاپ اپ همزمان : در کد زیر به جای Channelname نام کانال خودتون رو بزارید:

 

 

کد پاپ آپ تلگرام برای سایت و وبلاگ

 

منبع : جم اسکریپت